Zamówienia ON-LINE z dostawą w Gliwicach

Zamówienia ON-LINE z dostawą w Gliwicach

| Michał W. | Aktualności

W związku z pojawieniem się coraz większej ilości potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce, z każdym dniem ktoś zwraca się z prośbą o informacje dotyczące dostawy nawet na terenie naszego miasta. W związku z tym publikujemy podsumowanie z instrukcją, jak to zrobić 🙂

Wiele osób uważa, że to co się dzieje wokół to zbędna panika. Nie nam oceniać, jak to jest. Niemniej zamykane są szkoły i inne miejsca użyteczności publicznej, przez to wielu rodziców ma więcej obowiązków, więc nie zawsze mają czas na zakupy dla swojego Zwierzaka.
A każdy pies, kot czy rybka chce mieć zapewnione dostawy jedzonka!

Od pewnego czasu działa nasz Sklep na platformie Allegro. Wbrew pozorom nie służy on tylko do wysyłki produktów do innych miast. Coraz częściej zdarzają się zamówienia do innych dzielnic Gliwic. Osoby starsze lub schorowane, a także te w trakcie rehabilitacji po wypadkach, które są naszymi Klientami z łatwością, bez zbędnego „kursowania” mogą odebrać zakupiony towar z paczkomatu w pobliżu swojego mieszkania lub domu.

W samych tylko Gliwicach mamy kilkadziesiąt paczkomatów. Po wykupieniu pakietu Allegro Smart! (49zł./rok, szczegóły można znaleźć na stronie Allegro) wszystkie zakupy za kwotę min. 40zł. podlegają DARMOWEJ wysyłce. Stwarza to bardzo duże możliwości.
99% zamówień złożonych do godziny 13:00 jest gotowa do odebrania w wybranym przez Państwa paczkomacie następnego dnia roboczego, a na terenie naszego województwa także w soboty.

Pojawiają się pytania o kontakt z paczkomatem, ekran dotykowy itd. Informujemy, iż korzystając z aplikacji InPost w telefonie można zdalnie (za pomocą smartfona) otworzyć skrytkę. Nie trzeba dotykać ekranu paczkomatu ani wbijać żadnych kodów.

W związku z powyższymi informacjami uruchamiamy możliwość wysyłki przedmiotów także spoza oferty Allegro. Sklep Ocelot-Zoo posiada ponad 2 tysiące produktów w ofercie, a każdy stały Klient wie, co kupuje na bieżąco 🙂

Przykładowa paczka

Dla wszystkich chętnych będziemy wystawiać aukcje na konkretne grupy towarów, którymi Klient jest zainteresowany. Dla zakupów za kwotę niższą niż 40zł. obowiązuje cennik przesyłek Allegro, tj.:
Paczkomat 8,99zł.
Kurier InPost 12,99zł.

Wszystkich zainteresowanych zakupem on-line z dostawą do paczkomatu prosimy o kontakt mailowy lub poprzez Messengera i określenie, co potrzeba i w jakiej ilości. W odpowiedzi podeślemy link do dedykowanej aukcji, gdzie będzie można zakupić wybrane produkty z darmową wysyłką dla wszystkich posiadających Allegro Smart!

Avatar photo

Michał W.

Specjalista chemii wody, miłośnik wykorzystania fitoremediacji w oczyszczaniu wód. Związany z zoologią od ponad 10 lat, z wykształcenia chemik. Autor artykułów traktujących o chemii i mikrobiologii w środowisku wodnym. Zwolennik łączenia zalet i korzyści akwariów typu 'low-tech' i 'high-tech'. Zawsze otwarty na nowe pomysły i projekty.
czytaj